Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki uzbrojone Tujsk - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

169 000 zł1 222 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Tujsk, gmina Stegna Powierzchnia: 1222 m Cena: 169 000 zł Atrakcyjna działka w spokojnej, żuławskiej miejscowości Tujsk zaledwie ok. 9 km od plaży nad Morzem.

Szczegóły ogłoszenia

159 281 zł1 069 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1069m2.

Szczegóły ogłoszenia

193 551 zł1 299 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1299m2.

Szczegóły ogłoszenia

159 281 zł1 069 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 468 m² 126,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W propozycji.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij