Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Tujsk - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Centrum,Krynica Morska(Tujsk + 24 km)

2 190 000 zł262 m² 8 358,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dochodowa Nieruchomość w Centrum Krynica Morska 350 m od Plaży | Umowa z Siecią Handlową Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o charakterze mieszkalno-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Błotnik

Błotnik(Tujsk + 15 km)

899 000 zł113,70 m² 7 906,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Zamieszkaj tam gdzie inni marzą O wakacjach! jedyna taka oferta na rynku 300 M od mariny I 300 M od granicy Z gdańskiem. 10 minut do morza , cudowne ścieżki rowerowe. Domy po.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł192 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Elblągu przy ulicy Robotniczej. Parter składa się z salonu z wyjściem na taras oraz z otwartym kominkiem, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł206 m² 5 097,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Wyjątkowy dom w Elblągu ul. Mikołaja Firleja Szukasz przestronnego, komfortowego domu w Elblągu, który łączy wygodę mieszkania w mieście z prywatnością i spokojem? American.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lasowice Wielkie

Lasowice Wielkie(Tujsk + 22 km)

548 000 zł210 m² 2 609,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 997 m²

Na sprzedaż dom w urokliwej miejscowości Lasowice Wielkie w powiecie malborskim. Dom z dużą działką o powierzchni 2997 m2. Część domu o powierzchni 60 m2 jest na osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Przemysław

Przemysław(Tujsk + 12 km)

1 699 000 zł181 m² 9 386,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Nowoczesna oaza blisko morza - dom, który myśli za Ciebie największe atuty Ponad 1.870 m zagospodarowanej działki z garażem, szklarnią i szopą Nowoczesny, wolnostojący dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Portowa

Jantar(Tujsk + 10 km)

1 299 000 zł245 m² 5 302,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jantar - dom wczasowy z częścią mieszkalną, w którym morze jest na wyciągnięcie ręki. Jantarówka położona jest w osadzie rybackiej chętnie odwiedzanej przez turystów z Polski,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Nowodworska

Marynowy(Tujsk + 13 km)

549 000 zł219 m² 2 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ceglany dom wolnostojący dla dużej rodziny powierzchnia użytkowa domu: 219 m2 powierzchnia działki 900 m2 dwa balkony strych garaż 16 m2 cena: 549 000 zł dom W całości podpiwniczony Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Starocin

Starocin(Tujsk + 6 km)

220 000 zł101 m² 2 178,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 653 m²

Na sprzedaż siedlisko składające się z domu mieszkalnego i przylegających do niego dwóch budynków gospodarczych. Budynek mieszkalny o konstrukcji drewnianej, pokrycie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dębina

Dębina(Tujsk + 19 km)

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 878 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom bliźniak z garażem oraz stodołą, usytuowany na dużej działce o powierzchni 4 878 m2, podzielonej na 4 części, gotowe do użytkowania lub sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Tujsk

Tujsk,pomorskie

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Oferuję na sprzedaż dom wraz z nowym domkiem letniskowym np. dla turystów, czyli z możliwością osiągania przychodu z najmu. Dom jest posadowiony na dużej, pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tujsk

Tujsk,pomorskie

740 000 zł308 m² 2 398,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Domu Z zagospodarowanym terenem ogrodem , zarybionym stawem oraz Z działką rekreacyjną przy rzece szkarpawie Zachęcamy do zakupu domu parterowego z użytkowym poddaszem o pow. 222,50m2.